Autíčka LiškaAutíčka Liška Plzeň
autickaliska@email.cz
Bendova 48, Plzeň
Po-Pá od 7:30 do 16:30h

Při příjmu a výdeji vozidel jsou všechna vozidla dezinfikována pomocí ozonizéru.

Příprava na STK a měření emisí

Provádíme celkovou kontrolu vozidla, poté po konzultaci se zákazníkem odstraníme závady, které nejsou v souladu s úspěšným provedením technické kontroly. V posledních letech se razantně změnil přístup techniků stanic technické kontroly a začala se více zdůrazňovat hlavní funkce kontroly technického stavu – je klade důraz hlavně na bezpečnost provozu vozidel na silnicích a provedení kontroly již dávno není pouze administrativní úkon otisknutí razítka do technického průkazu.

fap_vykuchany

„opravený filtr pevných částic“ – v případě silniční kontroly hrozí pokuta

Na základě našich několikaletých zkušeností nemusíte mít žádné obavy ihned po kontrole vozidla v našem servisu odjet na provedení technické kontroly do nejbližší stanice technické kontroly.

K STK budete potřebovat velký technický průkaz od vozidla (TP) a malý technický průkaz vozidla (ORV).

Vozidla, která k nám jezdí na pravidelný servis zpravidla žádné závady nevyhovující STK nemají. STK není jen formalita, jedná se především o kontrolu bezpečnosti vašeho vozu a upozornění na závady, které by mohly v nejbližší době u vašeho vozidla vyústit v závažnější poruchy. V případě nalezení nebezpečné závady při stk máte lhůtu 30 dnů na to, abyste přijeli k nám a tato závada bude odstraněna. Při opakované prohlídce už neplatíte znovu poplatek za stk.

Za samostatnou kontrolu vozidla bez provedení stk účtujeme 720,- Kč vč. DPH v délce trvání do 1 hodiny, kontrola zahrnuje OBD diagnostiku vozidla a prověření závad, které by mohly být podle nových postupů měření emisí důvodem k nesplnění požadovaných parametrů při měření emisí.

Příprava na technickou kontrolu a měření emisí

Lubomír LiškaAutíčka Liška25.2.2020