Autíčka LiškaAutíčka Liška Plzeň
autickaliska@email.cz
Bendova 48, Plzeň
Po-Pá od 7:30 do 16:30h

* Změna pracovní doby: 7:30 - 10:00 hod - v pozdějších hodinách pouze domluvené vyzvednutí opravených vozidel *

Autoservis

Od ledna 2014 sídlíme v Plzni v Bendově ulici č. 48 u IV. brány Škodovky. Provozovna autoservisu na rohu Korandovy a Bendovy ulice nabízí našim zákazníkům vynikající dostupnost MHD v centru Plzně – autoopravna je vzdálená pouze několik minut chůze od Klatovské třídy – náměstí TGM (tramvaj č. 4). Autoservis je vybaven moderní strojní a přístrojovou technikou, díky které jsme schopni kvalitně vyřešit více servisních zásahů v kratším čase.

autoservis6711-2
Poskytujeme kompletní servisní služby pro osobní a užitkové automobily se zaměřením na vozidla značky Ford, Škoda, Audi, Volkswagen, Seat, BMW, u ostatních značek je vhodná konzultace proveditelnosti opravy, popřípadě vám doporučíme některý z konkurenčních servisů, který se na danou značku specializuje.

Hlavní důraz při opravách a servisních prohlídkách vozidel klademe na bezpečnost  a ekonomičnost oprav. Včas odstraněná závada vyjde levněji než pozdější řešení důsledků této závady na vozidle.

Při montáži nových dílů preferujeme námi vyzkoušené značky od výrobců schválených výrobci vozidel, předcházíme tím možným reklamacím z důvodu vady materiálu.

V případě potřeby nabízíme zákazníkům možnost zapůjčení náhradního vozidla.

Kompletní sortiment našich nabízených služeb:

Drobné servisní opravy pro naše stálé zákazníky typu výměny žárovky provádíme většinou na počkání, na ostatní služby si zarezervujte přesný termín opravy vozidla v přijímací kanceláři telefonicky nebo emailem.

V případě nepojízdnosti vozidla můžete využít asistenční služby z vašeho povinného ručení a nechat vozidlo odtáhnout do našeho autoservisu a k následnému vyřešení závady na vozidle. Většina pojišťoven nabízí odtah do 50 km zcela zdarma.

Ceník služeb 

Práce mechanika 468 Kč/hodinu
Karosářská práce 540 Kč/hodinu
Autoelektrikářské práce 528,- Kč/hodinu
Diagnostika vozidla – načtení závad 360,- Kč/připojení
Diagnostika vozidla – následné řešení závad 600,- Kč/připojení
Měření geometrie vč. seřízení (př. náprava) 800,- Kč/měření
Měření geometrie vč. seřízení (komplet obě nápravy) 1000,- Kč/měření
Kontrola geometrie 500,- Kč
Dezinfekce vozidla ozonizérem 290,- Kč
Ceny jsou uvedeny bez dph.

Časový průběh návštěvy v našem autoservisu:

  • příjem vozidla (přijímací technik převezme od zákazníka vozidlo k opravě – vozidlo je vyfotografováno a zabezpečeno ochrannými potahy proti případnému zašpinění interiéru, následně dostane zákazník zakázkový list, kde jsou specifikovány závady na vozidle, které požaduje opravit)
  • prohlídka vozidla mechanikem (před započetím opravy je zákazník kontaktován přijímacích technikem s podrobnými informacemi o ceně opravy, způsobu jejího provedení, použitých dílech a předpokládaném dokončení opravy)
  • provedení opravy včetně zkušební jízdy
  • předání vozidla (přijímací technik předá opravené vozidlo zákazníkovi, vysvětlí podrobnosti k opravě, předá fakturu s rozpisem dílů a služeb a dohodne se zákazníkem způsob placení – v hotovosti, platební kartou nebo převodem na bankovní účet)

Autoservis Plzeň - příjem vozidel

Na veškeré poskytované služby a prodávané díly je poskytována záruka podle zákona. U některých výrobků může být již od výrobce záruka prodloužena.

V případě jakýchkoliv reklamací se neváhejte obrátit na našeho přijímacího technika a tato reklamace bude okamžitě řešena odpovědným pracovníkem.

Kontakt na servis:

Autoservis Plzeň: Autíčka Liška
Telefon: 606 070 600
cash, credit card
Bendova 48
Plzeň, 30100
29107491
CZ29107491
Vizitka do telefonu/e-mailového klienta
Lubomír LiškaAutíčka Liška20.11.2020